fabbe9090 tur är om man själv inte gör så mycket fasst det gpr bra ändå! hon fick ju rena utbrottet och ramla till och med INTE mycket tur där inte. föressten håller med znok under mig
2009-11-12 11:30:57 #5
Borttagen medlem eh, BARA bryta benet? Kände en som blev påkörd av en bil i 50 km/h och sten dog och den där bilen åkte lite fortare så hon skulle nog få lite mer än bara ett brutet ben.
2009-09-22 02:21:18 #4
antithesvanti lol palla, det skulle ändå inte hända något om hon blev överkörd hon skulle typ bryta benet bara...
2009-09-07 18:21:16 #3
Stormwave "Kvinna som är extremt klantig/korkad" säger jag >_> inte så mycket tur med det där
funkar inte
tur är om man själv inte gör så mycket fasst det gpr bra ändå! hon fick ju rena utbrottet och ramla till och med INTE mycket tur där inte. föressten håller med znok under mig
eh, BARA bryta benet? Kände en som blev påkörd av en bil i 50 km/h och sten dog och den där bilen åkte lite fortare så hon skulle nog få lite mer än bara ett brutet ben.
lol palla, det skulle ändå inte hända något om hon blev överkörd hon skulle typ bryta benet bara...
"Kvinna som är extremt klantig/korkad" säger jag >_> inte så mycket tur med det där
så nära va det inte